MBCG OLNLvisitorgolfbooking
Newsflash:
Read our Club Newsletter for important and useful information ... Read More
See what is happening at the Club this month ... Read More
Make your booking request ... Read More

RogerBennet

DR. A MEYER (ERE-LID), M SMITH (RAADSLID), ROGER BENNETT (ERE-LID)

Die 82-jarige Roger Bennett is verlede Vrydagaand by die Gholfklub as ere-lid van Mosselbaai Gholfklub ingehuldig. Hierdie eerbewys is aan hom toegeken vir meer as veertig jaar se lojale lidmaatskap aan ons Klub. Roger het as bestuurder van Nestlé jare gelede diep in die harte van sportklubs, te veel om op te noem, gekruip met die jaarlikse borgdae wat deur sy entoesiasme van stapel gestuur is. Mosselbaai Gholfklub is trots om ‘n lid soos Roger in ons midde te mag hê!

Social Media

Newsletter

Subscribe to our mailing list

* indicates required